פסיקה חדשה – אופניים חשמליים הם כלי רכב מנועי.

תחילת שנת הלימודים בפתח, הילדים חוזרים למסגרות , רגע לפני שמאשרים לילד לרכב על אופניים חשמליים לבית הספר- פסיקה חדשה ..שווה קריאה!
בית משפט השלום בכפר סבא, כב’ השופט אלדד נבו, קבע ביום 16.8.17, כי אופניים חשמליים הם כלי רכב מנועי.

תאונות אישיות

264,000 שקל פיצויים לאדם שהחליק על מים במרכז הקונגרסים בירושלים

במהלך תערוכה במרכז הקונגרסים בנייני האומה בירושלים, יצא התובע מאולם התצוגה לכיוון חדרי השירותים. כשלפתע החליק על מים.חזר לאולם התצוגה קיווה כי הכאב יחלוף. לאחר יומיים כשהכאב לא חלף פנה לטיפול רפואי, שם אובחן קרע בגיד הכתף.

שבר את רגלו בשוק מחנה יהודה בירושלים – העירייה תשלם לו כ – 106,000 ₪.

ביעה לפיצויים בגין נזקי גוף שנגרמו לתובע, כאשר החליק ונפל בשוק מחנה יהודה בירושלים. התובע יליד 1945, ספר במקצועו, התהלך בשוק מחנה יהודה בירושלים, כשלפתע החליק ושבר את עצם הירך. לטענתו החליק על מכסה ביוב שהיה רטוב ומחליק.

איחור באבחון מחלת הסרטן – המטופל יפוצה בכמיליון ₪

התובע, מדריך טיולים בעיסוקו, פנה לרופאת המשפחה שלו בתלונות על תכיפות במתן שתן מזה כשנה. הוא הופנה ע”י הרופאה לבדיקות דם לרבות PSA(בדיקת דם שנועדה לבדוק את רמת החלבון המופרש ע”י בלוטת הערמונית בדם), לגסטרואנטרולוג, לאולטרסאונד של הבטן ודרכי השתן, וכן הורתה על תחילת טיפול תרופתי. בבדיקה התגלה כי רמת החלבון חורגת מהנורמה,

מפגע ברחוב: אישה נפלה במעבר חצייה ופוצתה!

אישה בת 67, רופאה במקצועה, חצתה כביש במעבר חצייה בחולון, תוצאת שברים ושקעים בכביש, נפלה ופונתה לקבלת טיפול רפואי. שם אובחן שבר בידה הימנית- הדומיננטית. היא אושפזה בבית החולים ועברה ניתוח לקיבוע השבר.

לידת עכוז – רשלנות רפואית

בשבוע 37 להריונה, פונתה האם ע”י אמבולנס לבית החולים “זיו” בצפת עקב ירידת מים , וילדה את ביתם (התובעת 1) בלידת עכוז- וגינאלית. בהמשך אובחנה הילדה כסובלת מחולשת שרירים ופגיעה במקלעת העצבים הברכיאלית דו צדדית, ושיתוק ע”ש ארב (Erb’s Palsy). ההורים החליטו לתבוע את בית החולים בגין רשלנות.

פסק דין תקדימי של משרדנו- גם אחיינית מורשית נהיגה!

משרדנו ייצג חולת טרשת נפוצה אשר ביטוח לאומי דחה את תביעת הניידות שלה, מורשה נהיגה, בטענה כי אחייניתה אינה קרוב משפחה כנדרש בס 2 להסכם הניידות. בפסק דין תקדימי קבעה כב השופטת גילצר כץ,  כי יש להכיר באחיינית כמורשית נהיגה. “על המל”ל לבחון כל מקרה לגופו ולא לדחות באופן אוטומטי תביעות ע”פ הסכם הניידות רק…

770,000 ₪ ללקוחה שהחליקה ב”חצי חינם” והפכה נכה ומרותקת לכסא גלגלים

בית משפט שלום ת”א- ת”א 15244-09-10 ד’ ואח’ נ’ רשת מזון חצי חינם ואח’ בשנת 2009, עת שביצעה קניות במחלקת חומרי הניקיון בסניף “חצי חינם” בראשון לציון, החליקה לקוחה על נוזל, נפלה ונחבלה קשות. תוצאת הנפילה רותקה התובעת , בת 62, לכסא גלגלים ונזקקה לעזרה סעודית. הלקוחה תבעה את חצי חינם ואת חברת הביטוח שלה,…